Jdeme na běžky

Publikováno v
14.01.2018 08:36

N E D Ě L E  14.ledna

Vydáme se poprvé na běžky.Původně jsem plánovala výlet na sobotu,ale výlet na běžkách pořádá v tento den p.uč.Jůnová a pro nás by nezbyly běžky na půjčení,jdeme proto v neděli.

My se vydáme na 1.výlet tradičně na Příchovice do okolí Štěpánky,kde jsou pěkné běžecké trasy a kde si vyzkoušíme,jak se pohybovat na lyžích,jak sjíždět,prostě si uděláme malý běžecký kurz.Nikdo se nemusí bát,i když na běžkách třeba ještě nestál.Určitě se vám to zalíbí.

Důležité upozornění: Kdo nemá vlastní běžky,zajde v pátek o velké přestávce do půjčovny běžek ( je naproti kuchyňce,kde jsme pekli vánoční cukroví) a p.uč.Jůnová mu tam vybere boty,běžky,hole,které si vyzvedne až v neděli ráno před odjezdem autobusu na Příchovice.Kdyby to náhodou někdo v pátek nestihl,může přijít až v neděli a společně se nám snad podaří potřebné najít.

O D J E Z D - autobusem v 8.36 z Desné.centrum na Příchovice.Kdo nemá vlastní běžky a půjčuje si je ve škole,tak sraz u školy v 8.00.Tady si vše převezmete a až se vrátíme autobusem do Desné,tak vše odevzdáte a domů půjdete jen s batohem a ve svých botách.

S  S E B O U -batoh na záda,v něm svačinu+pití,náhradní rukavice,třeba i ponožky(pak na cestu domů),lyžařské vybavení,čepice,vhodné oblečení.Jízdné 16 Kč(pro děti ),ale zastavíme se na Hvězdě,tak si vezměte i na čaj, případně na něco dobrého.

N Á V R A T - autobusem do Desné v 15 hod.

Těším se,že mě nezklamete a půjde nás velká skupina.


Vyrobil ©2009-2013 Jakub Pavlík. Poháněno Drupalem, design AD Lemon Twist, všechna autorská práva vyhrazena.


Domů Nahoru