Podzimní prázdniny -horolezecká stěna Makak

Publikováno v
29.10.2019 09:19

Ú T E R Ý  29.října

Nebudeme lenošit ani o prázdninách a vydáme se do Jablonce n.N. do horolezecké arény Makak,kde si vyzkoušíme lezení,slaňování a jiné techniky pod vedením zkušeného instruktora.Cestou zpět nepojedeme hned domů (leda že by lilo a lilo),ale vystoupíme na Střední Smržovce a půjdeme se podívat mezi čerty do pekla.

O D J E Z D - autobusem ČD v 9.19 ze zastávky Desná-Centrum do Tanvaldu a dále vlakem do Jablonce n.N.-dolní nádraží.Naším oblíbeným spojem v 8.18 nemůžeme jet,protože aréna otevírá až v 10 hod.

S  S E B O U -svačinu+pití,raději pláštěnku,nějaké boty do tělocvičny(není to nutné,ale posledně bylo zima na nohy),sportovní oblečení,cena-80 Kč za lezení + asi 20 Kč jízdné

N Á V R A T - po zdolání asi 2 km pěších vlakem do Desné.Doufám,že to stihneme v 15.34.Když ne,tak o vlak později v 16.01.

První odznaky Podzimní rozhledny byly rozdány.Získali je Jirka a Ondra Ćermákovi a Kristýnka Kleinová.Kdo bude další?Třeba budeme počítat i výstup do pekla.

Chválím všechny účastníky sobotní akce-Den za obnovu lesa.Všichni dokázali,že jim osud lesů není lhostejný a velmi dobře reprezentovali náš oddíl.


Vyrobil ©2009-2013 Jakub Pavlík. Poháněno Drupalem, design AD Lemon Twist, všechna autorská práva vyhrazena.


Domů Nahoru